Miodziś ze spiruliną

29,99 

Poznajcie Miodzisia – bardzo słodkiego misia! To bardzo mądry miś, który kocha dzieci jak nikt inny. Uczy je miłości do natury, przyrody, z Miodzisiem nabiera się zdrowych nawyków żywieniowych. Kocha też miodek, jak każdy bajkowy miś, i jak nikt potrafi przemycić zdrowy miód nawet największym niejadkom!

Miodziś odkrywa morską krainę i zaprasza Was jako towarzyszy niezwykłej, podwodnej przygody! Zanurkujcie z Miodzisiem w błękitną głębinę i zobaczcie, jakie algi, morskie stworzenia i kolorowe rybki możecie spotkać na swej drodze. Kto wie, może znajdziecie tam niezwykłe podwodne pszczoły, które poczęstują Was niebieskim, pysznym i zdrowym miodem?

Niespodzianka! Z niebieskim słoikiem otrzymacie kolorowe naklejki lub zmywalne tatuaże, które przeniosą Was w podwodny świat i zachęcą zarówno do nabierania zdrowych nawyków żywieniowych, jak i obmyślania podwodnych przygód. Na zdrowie!

Skład Miodzisia – Miodu ze spiruliną to natura zamknięta w słoiku. Do miodu wielokwiatowego dodaliśmy szczyptę niebieskiej spiruliny, która nie zmienia jego słodkiego smaku, a dodaje bajkowego, niebieskiego koloru!

Na stanie

Opis

Za co Miodziś kocha Miód ze spiruliną?

  • właściwości prozdrowotne i słodki smak miodu wielokwiatowego z niebieskim twistem
  • pomoc w udrażnianiu dróg oddechowych – jest idealny na jesienne katarki
  • wsparcie systemu odpornościowego – przy regularnym spożywaniu daje prawdziwą tarczę antywirusową, która może być niezwykle pomocna, kiedy dzieci często łapią przeziębienia
  • barwi jedzenie i język – dzieci go kochają, a dorośli chętnie podbierają po łyżeczce 🙂

Miód ze spiruliną to 99,6% naturalnego miodu wielokwiatowego i 0,4% niebieskiej spiruliny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.